Rezerwacja biletów na kursy dalekobieżne"ZŁOTÓWĄ" do Galerii i szpitala

3-4 grudnia jeździmy za darmo do Galerii TwierdzaPKS w Kłodzku S. A. wspólnie z Miastem Kłodzko i Powiatem Kłodzkim startuje z projektem nowego połączenia autobusowego. Kursy realizowane od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele, dedykowane są przede wszystkim mieszkańcom Kłodzka, którzy już od 3 grudnia będą mogli korzystać z przejazdów na obszarze miasta z docelowymi przystankami przy Centrum Handlowym Galeria Twierdza oraz przy szpitalu. W pierwszych dniach kursowania (3-4 grudnia) autobus przewozić będzie pasażerów za darmo, w kolejnych dniach cena biletu wynosić będzie jedynie 1 złoty. Projekt zapewnia pasażerom w ciągu dnia kilkukrotny dowóz z największych kłodzkich osiedli oraz z najbardziej uczęszczanych przystanków. Autobus zatrzymywać się będzie m. in. w centrum miasta, na Osiedlu Kruczkowskiego, czy Owczej Górze, a następnie przy Galerii i szpitalu. Autobus, popularnie zwany "ZŁOTÓWĄ", z pewnością zwiększy dostępność komunikacji pomiędzy newralgicznymi częściami miasta. Rozkład jazdy dostępny na www.pks-klodzko.pl, profilu Facebook PKS w Kłodzku S. A. oraz na przystankach.Rozkład jazdy autobusu "złotówa"


BIURO OBSŁUGI KLIENTA W PKS W KŁODZKU S.A.

W ubiegły piątek w PKS w Kłodzku S.A. dokonano uroczystego otwarcia Biura Obsługi Klienta. Profesjonalne Biuro oferować będzie spectrum usług branży motoryzacyjnej. Między innymi sprzedaż podstawowych akcesoriów i części samochodowych, przyjmowanie zleceń na usługi naprawcze i serwisowe, realizację opłat parkingowych oraz pełną informację o zakresie świadczonej działalności. BOK wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie komputerowe. Przedsięwzięcie zostało w części dofinansowane ze środków pozyskanych za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy. Cieszy fakt, że kłodzki PKS będzie obsługiwać klientów oraz kontrahentów na oczekiwanym poziomie standaryzacji.

Nowy autobus PKS w Kłodzku S. A.

PKS w Kłodzku S. A. wzbogacił się o nowy autokar klasy turystycznej VDL Futura FHD2. Do dyspozycji pasażerów w pojeździe będzie 49 miejsc siedzących z dodatkowymi dwoma miejscami dla kierowcy i pilota. W autobusie jest dostęp do toalety, barku na zimne i gorące napoje, DVD oraz wi-fi. Nowoczesny VDL dedykowany jest trasom dalekobieżnym oraz wynajmom zagranicznym. Jesteśmy przekonani, że przekazanie do użytku autobusu nowej generacji zapewni Państwu komfort podróży, a firma PKS zyska na konkurencyjności na rynku przewozów.


AKTUALNOŚCI

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY - POWIAT KŁODZKI, PKS W KŁODZKU S.A.
I NOWORUDZKA SZKOŁA TECHNICZNA

18 listopada 2015 roku Powiat Kłodzki, PKS w Kłodzku S.A. oraz Noworudzka Szkoła Techniczna podpisały porozumienie zobowiązujące do współpracy w zakresie poszerzania wiedzy teoretycznej uczniów uczęszczających do NST o praktyczne umiejętności.

PKS
» czytaj więcej

W KŁODZKU POWSTANIE ZINTEGROWANE CENTRUM KOMUNIKACYJNE

W ciągu najbliższych kilku lat PKP S.A. planuje stworzenie Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Kłodzku. List intencyjny w tej sprawie podpisali dziś przedstawiciele PKP S.A., powiatu kłodzkiego, gminy miejskiej Kłodzko oraz PKS S.A. w Kłodzku.
PKS
» czytaj więcej