, PKS KŁODZKO | przewozy autobusowe | wynajem autobusów | stacja kontroli pojazdów

Projekt RODZINA - Edycja II

50% zniżki na bilety autobusowe
dla członków rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka
21 lutego 2018 r. PKS w Kłodzku S. A. zawarło porozumienie z Powiatem Kłodzkim i PCPR w zakresie realizacji II edycji "Projektu RODZINA".
W ramach Programu członkowie rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka mogą wnioskować o wydanie specjalnych kart identyfikacyjnych uprawniających do skorzystania z 50% ulgi na zakup biletów jednorazowych na wszystkie kursy obsługiwane przez PKS w Kłodzku S. A.
Celem realizacji Projektu jest wsparcie rodzicielstwa zastępczego oraz zwiększenie dostępnoœci członków rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka do instytucji, urzędów, placówek medycznych i oœwiatowych.

PKS w Kłodzku S. A. Pracodawcą Zasłużonym dla Obronności Państwa

Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kłodzku wyróżnił PKS w Kłodzku S. A. jako
PRACODAWCĘ ZASŁUŻONEGO DLA OBRONNOśCI PAŃSTWA.
Oficjalne wręczenie tytułu nastąpiło podczas powiatowych i miejskich uroczystych obchodów Dnia Niepodległoœci w dn. 11 listopada 2017 r.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA W PKS W KŁODZKU S.A.

W ubiegły piątek w PKS w Kłodzku S.A. dokonano uroczystego otwarcia Biura Obsługi Klienta. Profesjonalne Biuro oferować będzie spectrum usług branży motoryzacyjnej. Między innymi sprzedaż podstawowych akcesoriów i części samochodowych, przyjmowanie zleceń na usługi naprawcze i serwisowe, realizację opłat parkingowych oraz pełną informację o zakresie świadczonej działalności. BOK wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie komputerowe. Przedsięwzięcie zostało w części dofinansowane ze środków pozyskanych za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy. Cieszy fakt, że kłodzki PKS będzie obsługiwać klientów oraz kontrahentów na oczekiwanym poziomie standaryzacji.

Nowy autobus PKS w Kłodzku S. A.

PKS w Kłodzku S. A. wzbogacił się o nowy autokar klasy turystycznej VDL Futura FHD2. Do dyspozycji pasażerów w pojeździe będzie 49 miejsc siedzących z dodatkowymi dwoma miejscami dla kierowcy i pilota. W autobusie jest dostęp do toalety, barku na zimne i gorące napoje, DVD oraz wi-fi. Nowoczesny VDL dedykowany jest trasom dalekobieżnym oraz wynajmom zagranicznym. Jesteśmy przekonani, że przekazanie do użytku autobusu nowej generacji zapewni Państwu komfort podróży, a firma PKS zyska na konkurencyjności na rynku przewozów.


AKTUALNOŚCI

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY - POWIAT KŁODZKI, PKS W KŁODZKU S.A.
I NOWORUDZKA SZKOŁA TECHNICZNA

18 listopada 2015 roku Powiat Kłodzki, PKS w Kłodzku S.A. oraz Noworudzka Szkoła Techniczna podpisały porozumienie zobowiązujące do współpracy w zakresie poszerzania wiedzy teoretycznej uczniów uczęszczających do NST o praktyczne umiejętności.

PKS
» czytaj więcej

W KŁODZKU POWSTANIE ZINTEGROWANE CENTRUM KOMUNIKACYJNE

W ciągu najbliższych kilku lat PKP S.A. planuje stworzenie Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Kłodzku. List intencyjny w tej sprawie podpisali dziś przedstawiciele PKP S.A., powiatu kłodzkiego, gminy miejskiej Kłodzko oraz PKS S.A. w Kłodzku.
PKS
» czytaj więcej