, PKS KŁODZKO | przewozy autobusowe | wynajem autobusów | stacja kontroli pojazdów

KARTA DUŻEJ RODZINY

KDR

"PKS w Kłodzku S. A. jest partnerem ministerialnego programu Karty Dużej Rodziny.

Wszyscy posiadacze Karty uprawnieni są do następujacych zniżek:


20% zniżki dla posiadaczy KDR do ukończenia 18 roku życia oraz posiadaczy KDR będących młodzieżą uczącą się i studentami do ukończenia 25 roku życia, 25 zniżki dla posiadaczy KDR powyżej 60 roku życia, a także 5% zniżki dla pozostałych posiadaczy KDR, na zakup biletu jednorazowego na przejazd autobusami PKS w Kłodzku S. A. na następujących trasach: Kudowa Zdr.-Zakopane, Lądek Zdr.-Warszawa, Stronie Śl.-Wrocław, Kudowa Zdr.-Wrocław, Bystrzyca Kł.-Wrocław, Kudowa Zdr. - Kielce, Kłodzko-Świnoujście, Kłodzko-Kołobrzeg, Kłodzko-Ustka. Zniżki nie łączą się z ulgami ustawowymi i promocjami obowiązującymi w PKS w Kłodzku S. A.

5% zniżki na zakup biletu jednorazowego na przejazd autobusami PKS w Kłodzku S. A. w kursach zwykłych realizowanych w ramach komunikacji regularnej. Zniżka nie łączy się z ulgami ustawowymi i promocjami obowiązującymi w PKS w Kłodzku S. A.

Zniżka w wysokości 0,02 zł/litr paliwa (benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy) zatankowanego na stacji paliw PKS w Kłodzku S. A. (adres stacji: 57-300 Kłodzko, ul. Dusznicka 1). Rabat na cenę paliwa nie łączy się z innymi promocjami.

20% zniżki na pozostałe usługi świadczone przez PKS w Kłodzku S. A., w tym serwis kół i ogumienia, przechowalnia opon, warsztat samochodowy, zakupy w sklepie firmowym PKS."